Pendik kobi | Pendik kobi haberleri  | istanbul kobi haber
» 
Okulda cinnet: 2 ölü
a aa
Tarih : 02 Ağustos 2013 16:06
Okulda cinnet: 2 ölü
Okulda cinnet: 2 ölü
reklam
Okulda cinnet: 2 ölü
Erzincan’da, bir ilkokulda görevli hizmetli, kadın memuru av tüfeğiyle öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti.
 

Alınan bilgiye göre, Mimar Sinan Mahallesi’nde bulunan Mimar Sinan İlkokulu’nda 2 el silah sesi duyuldu. Bunun üzerine içeri girenler, aynı okulda 21 yıldır memur olarak görev yapan Serap Fırat cesetleriyle karşılaştı.Yapılan ilk inceleme sonucunda, yanında av tüfeği bulunan Ahmet Ateş’in, Serap Fırat’ı öldürdükten sonra aynı silahla göğsüne ateş ederek yaşamına son verdiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekipleri, Ateş’e ait 60 HU 984 plakalı araçta da inceleme yaptı.

Cesetler, incelemelerin ardından Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.Olay yerine gelen İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Mimar Sinan İlkokulumuzdan böyle üzücü bir haber aldık.

Okulumuzun bir hizmetlisi, okulumuzun memurunu öldürmüş gözüküyor. Önce memur hanımı öldürmüş sonra da kendisi intihar etmiş gözüküyor. Görünen şey bu, sebebini bilmiyoruz, bununla ilgili herhangi bir bilgimiz yok. Polis gerekli incelemesini yapıyor, tahkikatı onlar sonuçlandıracaklar” diye konuştu.Ahmet Ateş’in evli ve iki çocuk babası olduğu, iki çocuğu bulunan Serap Fırat’ın ise bir süre önce boşandığı belirtildi. Olayın nedeninin araştırıldığı bildirildi.(mynet)

Bir önceki yazımız olan 'Kızlı erkekli aynı merdiveni kullanıyorlar!' başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler :

DİĞER GİRİŞİMCİLİK HABERLERİ

GÜNÜN HABERLERİ